Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
07:20
InterMezzo
09:00
Martha Argerich plays Tchaikovsky and Prokofiev
10:04
Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris
11:42
InterMezzo
12:30
Riccardo Muti and the Berliner Philharmoniker-Requiem by Verdi
14:05
State Academic Symphony Orchestra 'Evgeny Svetlanov'and Fuad Ibrahimov Hajibayli, Khanmammadov, Amirov, Melikov
15:45
InterMezzo
16:21
Verdi's La Traviata at the Gran Teatre del Liceu
18:42
Christian Arming and the Orchestre Philharmonique Royal de Liege-Strauss, Walton, Rachmaninov
20:25
InterMezzo
20:30
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
23:25
Europakonzert 2019-Daniel Harding and the Berliner Philharmoniker
01:10
Stanley Clarke & Stewart Copeland - Jazz a Sete
02:40
Chick Corea & Vigil at Jazz a Vienne Festival
03:35
Laurent Maur Quartet
04:55
Bobby Mcferrin & Chick Corea - Jazz A Vienne
05:55
Esperenza Spalding - Jazz a Vienne
07:00
InterMezzo
09:00
Marco Spada - Bolshoi Theatre Ballet
11:10
Martha Argerich plays Tchaikovsky and Prokofiev
12:30
Fondation Singer Polignac-Justin Taylor et Sophie de Bardonneche
13:30
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
15:38
Boris Godunov by Mussorgsky at the Bolshoi Theatre, Moscow
18:36
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain de Montréal-Berlioz, Saint-Saëns, Elgar
20:25
InterMezzo
20:30
Chick Corea, Piano solo, Children songs (1983)
20:50
Chick Corea & Vigil at Jazz a Vienne Festival
21:45
Chick Corea, piano solo (1982)
22:35
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
23:10
InterMezzo
23:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker-Strauss, Berg, Ravel, Stravinsky
01:05
Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra, Zadymka Festival
02:00
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
03:11
Charlie Parker / Bird with strings revisited
04:45
Esperenza Spalding - Jazz a Vienne
05:45
The Yellowjackets - New Morning
07:10
InterMezzo
09:00
Arvo Pärt at the Philharmonie de Paris
10:35
Fondation Singer Polignac-Justin Taylor et Sophie de Bardonneche
11:34
InterMezzo
12:30
Emöke Baráth, Le Concert de la Loge and Julien Chauvin-Vivaldi
14:00
Dusapin's Penthesilea at the Philharmonie de Paris
15:40
InterMezzo
16:20
Un ballo in maschera by Verdi at the Gran Teatre del Liceu
18:45
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain-Elgar, Ravel, Debussy
20:25
InterMezzo
20:30
Martha Argerich, Antonio Pappano, Mischa Maisky-Schumann, Shostakovich, Saint-Saëns
21:51
Bloody Daughter, documentary on Martha Argerich
23:30
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
01:00
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
02:20
Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra, Zadymka Festival
03:20
Stanley Clarke & Stewart Copeland - Jazz a Sete
04:50
Rokia Traoré - Festival d'Angouleme
05:55
Kinga Glyk - New Morning