Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
08:45
Ligue 1... Komentator: Blaž Magdič.
10:30
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
12:30
XTERRA Adventures... Komentator: Marko Premrl.
13:00
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Euro 2020... Komentator: Gregor Gajšek.
15:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:15
Španska liga... Komentator: Lojze Grčman.
20:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
22:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Euro 2020... Komentator: Gregor Gajšek.
01:00
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
05:00
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
06:45
Formula Regional European Championship... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:15
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Euro 2020... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
15:15
Španska liga... Komentator: Lojze Grčman.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
20:00
Euro 2020... Komentator: Gregor Gajšek.
22:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Euro 2020... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:15
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Španska liga... Komentator: Lojze Grčman.
14:45
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:45
Španska liga... Komentator: Uroš Puš.
16:00
Ligue 1... Komentator: Blaž Magdič.
18:00
WTT Youth Star Contender... Komentator: Luka Potočnik in Jože Mikeln.
18:30
WTT Youth Star Contender... Komentator: Luka Potočnik in Jože Mikeln.
19:00
WTT Youth Star Contender... Komentator: Luka Potočnik in Jože Mikeln.
19:30
WTT Youth Star Contender... Komentator: Luka Potočnik in Jože Mikeln.
20:00
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Euro 2020... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Euro 2020... Komentator: Luka Cotič.
03:00
IIHF SP elitne divizije 2021... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
05:00
Euro 2020... Komentator: Primož Podsedenšek.