Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Zaščita pred soncem
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Moj dežnik je lahko balon, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Lahko noč, otroci! Princeska Lili
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Maja Vidmar, Najnujnejše
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Planet polka: Vitezi Celjski, Navihanke (2)
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Maja Vidmar, Najnujnejše
21:25
LEPOTE SVETA: Skandinavija, 1. del
22:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Čas za nas, 2003
09:40
VTV 1991: Vojna za Slovenijo, dokumentarni zapis
13:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
14:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
VTV 1991: Helikopter Gazela, dokumentarni zapis
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Milan Jesih, Kdo je na vrtu travo potacal
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Ob razglasitvi samostojne Slovenije, dokumentarni zapis
20:35
Večer z Ditko in Ferijem Lainščkom
21:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Rekonstrukcija pobega vojaškega helikopterja Gazela, 1998
21:55
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Milan Jesih, Kdo je na vrtu travo potacal
22:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Slovenec leta 1998, Litija 1999
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:05
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
09:40
Župan z vami: Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 50
13:10
Hit poletja, 2003, 1. del
14:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Gospod stotnik
17:40
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Moj dežnik je lahko balon, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Lahko noč, otroci! Princeska Lili
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Daj da poljubim tvoj beli vrat
18:45
Dotiki gora: Špičasti vrh
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Ob 70-letnici Slavka Avsenika, 1999
20:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Šla si mimo mojega življenja
20:45
Velenje, mesto rocka: Ave
22:05
Popotniške razglednice: Avstralija, 1. del
22:35
V pesmi prebujene sanje, koncert Komornega orkestra Vrhnika z gosti, 2003, 1. del
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program