Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:30
InterMezzo
09:00
Tchaikovsky-Sleeping Beauty - Bolshoi Theatre Ballet
11:20
InterMezzo
12:30
The Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Gergely Madaras-Liszt, Maintz, Bartok
14:00
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
15:22
InterMezzo
16:30
The Turn of the Screw by Benjamin Britten at La Monnaie
18:52
Martha Argerich and Riccardo Chailly play Schumann in Leipzig
20:25
InterMezzo
20:30
Boris Godunov by Mussorgsky at the Bolshoi Theatre, Moscow
23:25
The Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming-Bartók, Orff
00:35
Avishai Cohen - New Morning
01:55
Paquito D'Rivera - New Morning
03:30
Kinga Glyk - New Morning
04:35
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
05:15
Laurent Maur Quartet
06:35
InterMezzo
09:00
Ce que le jour doit a la nuit by Hervé Koubi
10:05
The unexpected on all fronts, Hervé Koubi
11:04
The Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Gergely Madaras-Gershwin
12:30
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
14:00
Yannick Nézet-Séguin and the Orchestre Métropolitain-Elgar, Ravel, Debussy
15:45
InterMezzo
16:30
Un ballo in maschera by Verdi at the Gran Teatre del Liceu
19:00
Martha Argerich and Daniel Barenboim at the Berlin Philharmonie-Mozart, Schubert, Stravinsky
20:25
InterMezzo
20:30
Erik Truffaz Quartet feat. Rokia Traoré - Jazz a la Villette
22:10
Eric Truffaz & Estreilla Besson - Piano Lille Festival
23:15
InterMezzo
23:30
Bloody Daughter, documentary on Martha Argerich
01:15
Kinga Glyk - New Morning
02:20
The Yellowjackets - New Morning
03:45
Avishai Cohen Trio - Zadymka Festival
04:25
Kurt Elling & National Polish Radio Symphony Orchestra, Zadymka Festival
05:25
Stanley Clarke & Stewart Copeland - Jazz a Sete
07:00
InterMezzo
09:00
Les Nuits Barbares ou les premiers matins du monde by Hervé Koubi
10:05
Christian Arming and the Orchestre Philharmonique Royal de Liege-Strauss, Walton, Rachmaninov
11:54
InterMezzo
12:30
Arvo Pärt at the Philharmonie de Paris
14:05
Kirill Petrenko and the Berliner Philharmoniker-Pärt, Ligeti, Barber, Mahler
15:30
InterMezzo
15:55
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
18:50
Martha Argerich, Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France-Blacher, Ravel, Rimsky-Korsakov
20:25
InterMezzo
20:30
Jakub Jozef Orliński and Il Pomo d'Oro-Heinichen, Corelli, Vivaldi, Zelenka
22:07
Rinaldo by Haendel at the Festival de Peralada
23:47
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker-Strauss, Berg, Ravel, Stravinsky
01:25
Laurent Maur Quartet
02:45
Paquito D'Rivera - New Morning
04:20
Avishai Cohen - New Morning
05:40
The Yellowjackets - New Morning