Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja, pon.
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
10:30
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 16.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
14:00
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 103.del... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
14:50
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
15:50
Glasbeni predah
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:40
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 17.del... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
19:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
21:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
22:00
Domači napev, narodno-zabavna glasba
22:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
23:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
00:00
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 17.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
00:50
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 103.del, pon.... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
01:40
Nočni program
07:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
Šlager parada narodno-zabavna glasba
10:30
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 17.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 104.del... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
14:50
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
16:20
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
17:20
Glasbeni predah
17:40
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 18.del... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja
21:00
Norec na potovanju (Travel Geek), dokumentarna oddaja
22:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
00:00
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 18.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
00:50
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 104.del, pon.... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
01:40
Nočni program
07:00
Melodije Dalmacije, glasba
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
Yugo izbor, glasba
10:30
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 18.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 105.del... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
14:50
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
15:50
Glasbeni predah
16:40
Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 15.del... Igrajo: Alexander Domo Comedygarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov
17:40
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 19.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Oče (Dad), ameriška drama, 2018 ... Igrajo: Rob Lobosco, Lani Hirst, Rajat Sharma
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:00
Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 15.del... Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov
23:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja
00:00
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 19.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
00:50
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 105.del, pon.... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
01:40
Nočni program