Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Titan Desert... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Španski superpokal... Komentator: Nejc Mravlja.
09:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
11:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:00
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
15:15
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
17:15
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
18:55
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:00
Eredivisie... Komentator: Luka Cotič.
22:45
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
00:30
Dokumentarec... Komentator: Marko Premrl.
00:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
02:30
ISSF Grand prix Ruše 2022.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:15
2. Bundesliga... Komentator: Klemen Verlič.
09:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Španski superpokal... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
13:30
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
15:15
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
19:00
ISSF Grand prix Ruše 2022.
19:30
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:15
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Kenny Jan.
05:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
ISSF Grand prix Ruše 2022.
07:15
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
09:15
Eredivisie... Komentator: Luka Cotič.
11:00
Španski superpokal... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
15:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
16:45
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.
18:25
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
20:30
2. Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
22:30
Eredivisie... Komentator: Luka Cotič.
00:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
02:30
Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Italijanska liga... Komentator: Gregor Žvab.