Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
09:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
13:00
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Porsche Carrera Cup Deutschland... Komentator: Luka Potočnik.
14:10
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
15:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
16:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
17:00
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
17:55
Poljska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:45
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
20:15
MXGP... Komentator: Marko Premrl.
20:45
FIA Karting European Championship... Komentator: Marko Premrl.
21:15
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
01:00
Hankook 24H Series 2022... Komentator: Luka Potočnik.
02:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
04:00
USL Championship... Komentator: Uroš Puš.
06:00
Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
08:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
10:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
11:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
12:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
14:15
Poljska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
16:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
17:15
USL Championship... Komentator: Uroš Puš.
19:00
FIA Karting European Championship... Komentator: Marko Premrl.
19:30
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
20:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
22:00
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
03:00
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Andrej Razdrh.
07:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
08:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
09:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:00
USL Championship... Komentator: Uroš Puš.
12:45
Extreme E... Komentator: Aljoša Novak.
14:45
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:45
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:45
Pokal narodov... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
Bundesliga... Komentator: Marko Premrl.
18:25
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:25
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:30
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
00:30
MXGP... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
02:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
03:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Igor Macur.
04:00
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
04:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Hankook 24H Series 2022... Komentator: Luka Potočnik.