Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Darko Menih, župan Občine Šoštanj
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka, oddaja za otroke
18:50
Spoznajmo jih …
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, poletna ponovitev: ansambel Akordi
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Futsal magazin, športna oddaja
21:35
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
10:30
Futsal magazin, športna oddaja
10:55
POP CORN, poletna ponovitev: Manca Špik
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videospot dneva
13:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš maš, Osnove znakovnega jezika
18:50
Spoznajmo jih …
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Jože Kužnik, župan Občine Polzela
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Popotniške razglednice: Ciper
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Osnove znakovnega jezika
09:40
Župan z vami: Jože Kužnik, župan Občine Polzela
10:40
Jutranji pogovori 1
12:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Hišica iz kock, gledališka predstava za otroke
18:20
Lan, otroci! Maks in rumeni traktor
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Dotiki gora: Poroka na Triglavu
19:00
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2971. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Akustika 2022, posnetek koncerta
22:00
Spoznajmo jih …
22:05
Jutranji pogovori 3
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
23:35
Nočni program