Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Joga s Špelo Sila
08:10
Pravljica PGK: Prijatelja za vedno
08:25
To je Moja Beseda
09:40
Gorenjska poročila, 6460. informativna oddaja
10:00
Raziskujmo krščanstvo
10:20
Božični potep, koncert Glasbene šole Kranj
12:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
14:00
Božični koncert
15:00
Slovenska nota
16:20
Aktualne evropske tematike ob vstopu v novo leto
17:05
Božič na tretjo
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:20
Robo TV
18:40
Gorenjska poročila, 6460. informativna oddaja
19:00
Janja Garnbret in Domen Škofic preplezala trboveljski dimnik
20:00
Na Gorenjskem pred tremi desetletji
21:00
V zakulisju: Smo se upehali, zajemimo sapo
21:40
Gorenjska poročila, 6460. informativna oddaja
22:00
Koledovanje Glasbene šole Kranj
23:40
Gorenjska poročila, 6460. informativna oddaja
00:00
Kulturni večer s pianistom Dejanom Pogačnikom
01:50
Videostrani
08:00
Joga s Špelo Sila
08:50
Pravljica PGK: Žoga za vse
09:05
Robo TV
09:40
Gorenjska poročila, 6456. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:30
V zakulisju: Smo se upehali, zajemimo sapo
11:25
Besede miru
12:45
Čas pozabe
14:50
Obrazi slovenskih pokrajin: Kozma Ahačič
15:30
Za zdravje, oddaja o zdravju
16:00
Zgodbe prebolevnikov
16:10
Pričevalci slovenske osamosvojitve
17:00
Dober pogled: Oddaja o lovstvu
17:30
Na obisku v občini Gorje
18:30
Robo TV
18:40
Gorenjska poročila, 6457. informativna oddaja
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
Sledi korakov: o borbi z rakom
21:00
Zgodbe prebolevnikov
21:40
Gorenjska poročila, 6458. informativna oddaja
22:00
Obrazi slovenskih pokrajin: Kozma Ahačič
23:00
Aktualne evropske tematike ob vstopu v novo leto
23:40
Gorenjska poročila, 6459. informativna oddaja
00:00
Koncert Vlada Kreslina z gosti
00:45
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6460. informativna oddaja
10:00
Nedeljska sveta maša, ponovitev
11:00
Besede miru
11:20
Raziskujemo krščanstvo
12:30
Videostrani
15:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
15:40
Glasbena prijateljstva, dokumentarni film
18:40
Gorenjska poročila, 6461. informativna oddaja
19:00
Predstavitev balinarskega kluba Deskle
19:10
Raziskujemo krščanstvo
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
19:35
10 let čudovitih svetov
20:00
Na Gorenjskem pred tremi desetletji
21:00
Čas pozabe
21:40
Gorenjska poročila, 6461. informativna oddaja
22:00
Dostopnost podeželja
23:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6461. informativna oddaja
00:00
Mestno paberkovanje
02:00
Videostrani