Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Bundesliga magazin... Komentator: Nejc Mravlja.
07:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
09:15
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
11:15
2. Bundesliga... Komentator: Klemen Verlič.
13:00
FIA Karting European Championship... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Liga Nova KBM... Komentator: Luka Potočnik.
14:45
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
16:45
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
19:15
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
20:15
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
22:45
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
00:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
01:15
CHL Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
03:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
06:45
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
08:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
09:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
13:15
CHL Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
15:15
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
17:15
Liga Nova KBM... Komentator: Luka Potočnik.
18:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
19:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
19:30
USL Championship... Komentator: Kenny Jan.
21:30
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
23:30
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
01:30
Poljska liga, moški... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Poljska liga, moški... Komentator: Luka Potočnik.
12:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
14:00
USL Championship... Komentator: Kenny Jan.
15:45
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:40
Poljska liga, moški... Komentator: Kenny Jan.
19:30
Bundesliga... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Liga Nova KBM... Komentator: Luka Potočnik.
22:00
2. Bundesliga... Komentator: Klemen Verlič.
00:00
Cro Race... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
05:00
USL Championship... Komentator: Kenny Jan.