Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Popotniške razglednice: Langtang Lirung
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Peter Klepec, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Lahko noč, otroci! Nosku se zgodi čudež
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Iz arhiva informativnega programa
21:50
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
ROBO TV 29
10:30
Iz arhiva informativnega programa
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, oddaja za otroke
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Maroko
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
POP CORN, zabavnoglasbena oddaja
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Peter Klepec, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Lahko noč, otroci! Nosku se zgodi čudež
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Kangčendzenga, 1. del
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2909. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Športnik leta 2021 Zgornje Savinjske doline, posnetek prireditve
22:00
Spoznajmo jih …
22:05
Iz oddaje Dobro jutro 3
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program