Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 5
06:30
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
07:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
08:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
09:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
10:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
11:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
16:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
17:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
18:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
19:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
20:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
21:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
22:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
23:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
00:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
01:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
02:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
03:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
04:00
Vabljeni k ogledu Svetovnega ekipnega prvenstva v namiznem tenisu, ki bo potekalo od 30. septembra do 9. oktobra v Chengduju na Kitajskem.
06:30
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
07:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
08:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
09:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
10:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
12:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
13:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
15:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
16:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
17:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
18:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
19:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
20:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
21:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
22:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
23:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
00:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
01:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
02:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
03:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
04:00
Vabljeni k ogledu Svetovnega ekipnega prvenstva v namiznem tenisu, ki bo potekalo od 30. septembra do 9. oktobra v Chengduju na Kitajskem.
06:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
07:00
Vabljeni k ogledu Svetovnega ekipnega prvenstva v namiznem tenisu, ki bo potekalo od 30. septembra do 9. oktobra v Chengduju na Kitajskem.
09:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
10:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
11:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
12:00
Spremljajte teniški turnir WTA 250 za ženske, ki poteka od 26. septembra do 2. oktobra 2022 v Talinu. Izvedite, kateri teniški igralki bo najbolj ustrezala trda podlaga v estonski prestolnici.
14:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
15:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
17:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
18:00
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
18:30
Kombinirani prenosi in posnetki dvobojev na tekmovanjih WTA in ATP. Uživajte v profesionalnih moških in ženskih teniških dvobojih!
20:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
21:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
22:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
23:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
00:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
01:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
02:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
03:00
Najava neposrednih prenosov športnih dogodkov, ki se bodo prenašali na programu.
04:00
Vabljeni k ogledu Svetovnega ekipnega prvenstva v namiznem tenisu, ki bo potekalo od 30. septembra do 9. oktobra v Chengduju na Kitajskem.