Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Country mix, glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Igre na srečo: razvada, bolezen ali dobičkonosen posel?, dokumentarna oddaja
15:00
Narava zdravi tržnica – Mic Mengeš & Dr. Clark, izobraževalno-svetovalna oddaja
16:00
Igrajo: Y. Mironov, V. Mashkov, E. Lyadova, S. Garmash, Ch. Hamatova, P. Mamonov...
17:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Igrajo: Joe Lara, Udo Kier, January Isaac….
21:35
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:05
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:50
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
00:20
Igrajo: Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:20
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:50
Nočni program
07:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
07:30
Čajanka za dušo, pogovorna oddaja
08:00
Dober večer župan, pogovorna oddaja
09:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
10:00
TV Market, televizijska prodaja
11:15
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
12:00
Igrajo: Alexey Morozov, Nadezda Bakhtina, Adelina Gizatoullina...
13:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
14:00
Narava zdravi tržnica - Mic Mengeš & Dr. Clark, izobraževalno-svetovalna oddaja
15:00
TV Market, televizijska prodaja
16:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
17:00
TV Market, televizijska prodaja
19:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
20:00
Igrajo: Scottie Thompson, Jane Seymour, Madeline Zima, Jeff Fahey, Casper Van Dien...
21:50
Igrajo: Geoffrey Alkemade, Rick Kuitems, Bauke van Boheemen...
23:10
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
00:10
V soboto zvečer
02:00
Nočni program
07:00
Domači napev, glasba
08:00
To sem jaz, dokumentarna oddaja
09:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:00
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
14:00
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
15:00
Dober večer župan, pogovorna oddaja
16:00
Dom (Home), dokumentarna oddaja
18:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Domači napev, glasba
20:00
Zgodba o fašizmu, dokumentarna oddaja
21:00
Igrajo: Karel Roden, Zuzana Fialová, Zuzana Bydzovská….
23:10
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
00:10
Dober večer župan, pogovorna oddaja
01:10
Nočni program