Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
08:30
TV Market, televizijska prodaja
09:30
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
10:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
14:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
15:00
TV Market, televizijska prodaja
19:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
20:00
Delodajalec (Employer), ameriški triler, 2010 ... Igrajo: Malcolm McDowell, David Dastmalchian, Paige Howard...
21:30
Partnerja v akciji (Partners in Action), ameriška akcija, 2002 ... Igrajo: Armand Assante, Douglas Smith, Larry Day, ...
23:05
Vanga (Vangeliya), ruska serija, 3.del... Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
00:05
Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 15.del... Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov
01:05
V soboto zvečer, glasba
02:00
Nočni program
07:00
Domači napev, narodno-zabavna glasba
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Domači napev, narodno-zabavna glasba
10:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
12:00
Melodije Dalmacije, glasba
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
14:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja
15:00
TV Market, televizijska prodaja
18:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Domači napev, narodno-zabavna glasba
20:00
Vanga (Vangeliya), ruska serija, 4.del... Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
21:00
Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 15.del... Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov
22:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
23:00
Delodajalec (Employer), ameriški triler, 2010 ... Igrajo: Malcolm McDowell, David Dastmalchian, Paige Howard...
00:30
Partnerja v akciji (Partners in Action), ameriška akcija, 2002 ... Igrajo: Armand Assante, Douglas Smith, Larry Day, ...
02:05
Nočni program
07:00
To sem jaz, dokumentarna oddaja
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Jaka »namaka«, kuharska oddaja z Jako Polajžerjem
09:30
Country mix, glasba
10:30
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 19.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
11:30
TV Market, televizijska prodaja
12:30
Jaka »namaka«, kuharska oddaja z Jako Polajžerjem
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 106.del... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
14:50
Vanga (Vangeliya), ruska serija, 4.del... Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
15:50
TV Market, televizijska prodaja
17:40
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 20.del... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Kavaliri (Gentlemen Comrades), ruska igrana serija, 16.del... Igrajo: Alexander Domogarov, Elizaveta Nilova, Vyacheslav Krikounov
21:00
Praznina spomina, dokumentarna oddaja
22:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:30
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
23:30
Prevarantka (La Impostora), telenovela, 20.del, pon.... Igrajo: Lisette Morelos, Sebastian Zurita, Christian Bach, Manuel Landeta, Armando Silvestre...
00:30
Tatica src, (Ladron de corazones), venezuelska telenovela, 106.del, pon.... Igrajo: Veronica Vega, Gustavo Velasco, Inés Santoscoy, Esteban de Llaca...
01:20
Nočni program