Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Zmešana zelena abeceda
09:40
Jutranje novice tega tedna
10:00
Na obisku … pri Alfiju Nipiču
11:10
Jutranji pogovori 1
12:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Melje, melje mlinček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Lahko noč, otroci! Zajec in jež
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Dotiki gora: Osorščica
19:15
Vrtnarski kotiček
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Novice tega tedna
20:20
5. dobrodelni koncert Rotary kluba Žalec: Policijski orkester, Trio Eroika
21:25
Spoznajmo jih …
21:30
Jutranji pogovori 3
22:30
Klapa Cambi, posnetek nastopa v Stožicah
22:45
Novice tega tedna
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Zmešana zelena abeceda
09:40
2959. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
Jutranje novice tega tedna
10:45
Alfi in muzikanti Evrope, 1. del
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Jutranji pogovori 1
13:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Pod medvedovim dežnikom, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:15
Lahko noč, otroci! Čudežni vrt
18:30
Spoznajmo jih …
18:35
Novice tega tedna
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
20 let Lions kluba Velenje, dokumentarni film
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 3
22:05
Naj viža, poletna ponovitev: ansambel Razplet
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku … pri Alfiju Nipiču
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Iz oddaje Dobro jutro
12:40
Videospot dneva
12:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Naravni in kulturni biseri doline Soče, 2. del
18:30
Spoznajmo jih …
18:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Pogovor s celjskim škofom msgr. dr. Maksimiljanom Matjažem
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Dogodki preteklega tedna
21:35
Naj viža, poletna ponovitev: ansambel Razplet
22:35
Videospot dneva
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Nočni program