Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Melodija Dalmacije, zabavna glasba
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:30
Dom (Home), dokumentarna oddaja
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
23:00
Igrajo: Rob Lobosco, Lani Hirst, Rajat Sharma.
00:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
02:00
Nočni program
07:00
Igrajo: Alexey Demidov, Michail Pshenichny, Karina Andolenko.
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Madagaskar (Madagascar), dokumentarna oddaja
15:00
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Igrajo: Tatyana Arntgolts, Olga Dibtseva, Aleksey Fateev, Evgeniy Miller...
22:30
Od sekunde do sekunde, (From one second to the next), dokumentarna oddaja
23:10
Halo zdravnik, pogovorna oddaja
00:10
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:10
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:40
Nočni program
07:00
Igrajo: Tatyana Arntgolts, Olga Dibtseva, Aleksey Fateev, Evgeniy Miller...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
12:00
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Oči Pangolina, dokumentarna oddaja
14:45
TV Market, televizijska prodaja
15:30
Zgodba o fašizmu, dokumentarna oddaja
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Čajanka za dušo, pogovorna oddaja
20:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
21:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
22:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
23:00
Bordjoš – skrivnost stara 7000 let (Bordjosh, a 7.000 Years Old Mystery), dok. oddaja
00:00
Igrajo:Taim Hasan, Nadine Nassib Njeim, Mona Wassef...
01:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
01:30
Nočni program