Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
13:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Rožič Mavrič.
23:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
01:00
Hankook 24H Series 2024... Komentator: Luka Potočnik.
02:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
02:30
Trail Menorca... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
09:00
Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
11:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
13:15
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Rožič Mavrič.
20:45
MXGP Magazin... Komentator: Gregor Žvab.
21:15
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
23:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
01:00
Golden Trail World Series... Komentator: Luka Potočnik.
01:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
02:00
FIA Pure Motorsport... Komentator: Luka Cotič.
02:30
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
07:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš.
09:00
Bundesliga... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
13:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
15:00
MXGP Magazin... Komentator: Gregor Žvab.
15:25
Czech Tour... Komentator: Uroš Puš.
17:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
20:55
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Nejc Mravlja.
23:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Matej Rožič Mavrič.
01:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.