Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Joga s Špelo Sila
08:50
Pravljica: Samovšečne ladje
09:05
To je moja beseda
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:30
Kopa na Mežakli
11:25
Pihalni orkester Tržič, zgodba 95ih let
12:45
Matajur, dokumentarni film
14:50
Sledi korakov: Družina Zorec spet v svoji hiši
15:30
Za zdravje, oddaja o zdravju
16:10
My Europe - My Future, dokumentarno igrani film
17:00
Dober pogled: Oddaja o lovstvu
17:30
Naklo: občinska proslava s podelitvijo občinskih priznanj
18:30
Robo TV
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
Različni pristopi pri zdravljenju nevrodegenerativnih bolezni in avtizma
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:00
Koncert etno skupine Iskon iz Novega Sada
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Andrej Šifrer: 40 let norosti in moj žulj
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Nedeljska sveta maša, ponovitev
11:00
Širimo Vip Zasavje, oddaja
11:30
Živeti zdravo: Portulak
12:30
Videostrani
15:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
15:40
Iz dežele ob Muri
17:00
V zakulisju: Igor Kršinar
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
10 let čudovitih svetov
19:10
Kopa na Mežakli
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
19:35
My Europe - My Future, dokumentarno igrani film
20:00
Slovesnost ob občinskem prazniku občine Gorje
21:00
Vsi smi Kranjska Gora: Lea Svrzikapa
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:00
Med rudarji: Ohranjanje rudarske dediščine
23:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
23:40
Poletne spominčice
00:00
19. Etno festival Hrastnik 2022
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Praznovanje občinskega praznika občine Bled
10:50
Dediščina vodnjakov
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:00
Otvoritev razstave od 100 letnici Gorenjke
15:20
Iz dežele ob Muri
17:00
Mojster kuhinje – italijansko vegetarijanske jedi
17:20
My Europe - My Future, dokumentarno igrani film
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Vredno je stopiti noter
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Za zdravje, oddaja o zdravstvu
20:50
Pihalni orkester Tržič, zgodba 95ih let
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:00
Pomurje in Porabje v Ljubljani
22:30
Sledi korakov: Družina Zorec spet v svoji hiši
23:40
Poletne spominčice
00:00
Hvala ti Argentina
02:00
Videostrani