Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Skrbimo za zdravje: Rak trebušne slinavke
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Iz oddaje Dobro jutro
12:50
Videospot dneva
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Kako se kuha pravljica o Rdeči Kapici, gledališka predstava za otroke
18:35
Lahko noč, otroci! Čebelica Adela
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Futsal magazin, športna oddaja
21:35
25 let ansambla Štrk, posnetek jubilejnega koncerta, 1. del
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku … pri glasbeniku Jožetu Žlausu
11:00
Futsal magazin, športna oddaja
11:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Iz oddaje Dobro jutro
12:45
Videospot dneva
12:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš maš, Naučimo se balinati
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Pireneji
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
POP CORN, zabavno-glasbena oddaja
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Naučimo se balinati
09:40
Dober večer, g. predsednik: Mihael Cigler, predsednik Slovenskega združenja lobistov
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kako se kuha pravljica o Rdeči Kapici, gledališka predstava za otroke
18:30
Lahko noč, otroci! Čebelica Adela
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Dotiki gora: Uskovnica
19:00
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2990. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
40 let ansambla Podkrajski fantje, posnetek jubilejnega koncerta
22:20
Spoznajmo jih …
22:25
Jutranji pogovori 3
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program