Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
To je bil moj čas, dokumentarna oddaja
08:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
08:30
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Yugo izbor, glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
13:35
Igrajo: Ray Liotta, 50 Cent, Ambyr Childers, Mario Van Peebles, Lynn Whitfield...
15:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
16:30
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
17:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Halo zdravnik, oddaja o zdravju
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:15
Igrajo: Loubov Tolkalina, Kirill Grebenschikov, Alexander Lazarev Jr...
23:15
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
00:15
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
01:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:45
Nočni program
07:00
Speča velikanka, dokumentarna oddaja o mariborski tovarni tekstila
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Country mix, glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
13:30
Svetovna nevarnost – globalno segrevanje, dokumentarna oddaja
15:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
15:30
TV Market, televizijska prodaja
16:00
Igrajo: Loubov Tolkalina, Kirill Grebenschikov, Alexander Lazarev Jr...
17:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
17:30
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Gradnja Aljaske (Building Alaska), dokumentarna oddaja
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:45
Svetovna nevarnost – globalno segrevanje, dokumentarna oddaja
00:15
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
01:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:45
Nočni program
07:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
08:00
Praznuje vsak po svoje, dokumentarna oddaja o božičnih navadah
09:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
10:00
TV Market, televizijska prodaja
11:15
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
12:00
Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres...
13:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
14:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
14:30
TV Market, televizijska prodaja
16:00
Regionalno, tedenski preglx“ed informativnih novic iz regije
17:00
Gradnja Aljaske (Building Alaska), dokumentarna oddaja
18:30
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
19:00
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
20:00
Z znanimi obrazi – Alfi Nipič, pogovorna oddaja
21:00
Božični koncert – Jenli Sister, koncert
21:30
Igrajo: Geoffrey Alkemade, Rick Kuitems, Bauke van Boheemen...
22:50
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
23:50
Praznuje vsak po svoje, dokumentarna oddaja o božičnih navadah
00:50
Božični koncert - Dallas, koncert
01:50
Nočni program