Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
13:30
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
15:15
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
17:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
19:00
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
19:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
21:30
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
23:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:45
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
02:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
04:55
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
06:55
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
07:20
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
09:05
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
15:15
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
17:15
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
19:00
Porsche Carrera Cup Azija... Komentator: Gregor Žvab.
19:55
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
00:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
02:00
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
02:30
Extreme E... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Petra Pavlič.
05:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
08:30
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
10:30
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
15:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
16:55
Madžarska liga, moški... Komentator: Kenny Jan.
18:45
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:30
Prijateljska tekma... Komentator: Kenny Jan.
22:30
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
02:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.