Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
Prijateljska tekma... Komentator: Kenny Jan.
09:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
14:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
16:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
18:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
20:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
22:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
00:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
02:00
Porsche Carrera Cup Azija... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
09:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Jure Škedelj.
11:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
11:30
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
12:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
14:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
16:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
18:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
20:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
22:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
00:00
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:45
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
02:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Petra Pavlič.
07:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:00
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
11:25
Prijateljska tekma... Komentator: Kenny Jan.
13:30
Extreme E... Komentator: Marko Premrl.
14:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
16:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
18:05
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
20:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
22:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
00:00
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:45
Madžarska liga, moški... Komentator: Kenny Jan.
03:15
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.