Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
Porsche Carrera Cup Azija... Komentator: Gregor Žvab.
12:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:55
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
16:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
16:15
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
16:45
Prva liga Telemach... Komentator: Žiga Ikič.
17:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
19:30
Prva liga Telemach... Komentator: Žiga Ikič.
19:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
21:45
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
22:15
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
00:15
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
00:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
00:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Jure Škedelj.
03:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
07:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Jure Škedelj.
09:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
09:30
Bundesliga magazin... Komentator: Marko Premrl.
10:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
12:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
15:55
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
18:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
18:10
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
19:10
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:45
Extreme E... Komentator: Marko Premrl.
22:15
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
22:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Petra Pavlič.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
00:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Petra Pavlič.
03:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Klemen Verlič in Petra Pavlič.
09:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
09:15
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
12:55
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:00
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
15:30
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
15:55
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
17:55
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
20:30
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
22:30
Prijateljska tekma... Komentator: Kenny Jan.
00:30
Extreme E... Komentator: Marko Premrl.
00:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Diriyah Tennis Cup... Komentator: Luka Potočnik.