Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
07:30
Biatlon: W.CUP, pon.
08:30
Biatlon: W.CUP, pon.
09:10
Smučanje prostega sloga: W.CUP, v živo
10:40
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
11:20
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
12:15
Smučarski teki: W.CUP, v živo
14:15
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
14:50
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
15:20
Smučanje prostega sloga: W.CUP, v živo
16:45
Smučarski teki: W.CUP, pon.
17:55
Smučarski skoki: W.CUP, v živo
19:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
19:30
Kolesarstvo Track: Champions League, v živo
00:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
03:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
04:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
05:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
07:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
08:00
OI, pon.
08:30
Smučarski teki: W.CUP, pon.
08:50
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
09:55
Smučarski teki: W.CUP, v živo
11:20
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
12:00
Smučarski teki: W.CUP, v živo
13:00
Biatlon: W.CUP, v živo
13:40
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
14:45
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
15:10
Biatlon: W.CUP, v živo
16:30
Smučarski skoki: W.CUP, v živo
18:15
Smučarski skoki: W.CUP, v živo
19:45
Kolesarstvo Track: Champions League, v živo
23:20
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pos.
00:20
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
01:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
01:30
Biatlon: W.CUP, pon.
02:00
Biatlon: W.CUP, pon.
03:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
04:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
05:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
06:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
08:30
Smučarski teki: W.CUP, pon.
09:10
Smučarski teki: W.CUP, v živo
10:50
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
11:45
Smučarski teki: W.CUP, v živo
12:35
Biatlon: W.CUP, v živo
13:55
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
14:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
15:05
Biatlon: W.CUP, v živo
16:00
Smučarski skoki: W.CUP, v živo
17:50
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
18:20
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
20:00
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
23:35
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
00:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
01:30
Biatlon: W.CUP, pon.
02:30
Biatlon: W.CUP, pon.
05:15
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.