Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
Jutranje novice tega tedna
10:00
Na obisku … pri slikarju Jožetu Napotniku
11:00
Jutranji pogovori 1
12:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Življenje nekoč in danes
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Ravenska Kočna
19:05
Vrtnarski kotiček
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice tega tedna
20:20
Alfi po Sloveniji in muzikanti Evrope
21:10
Spoznajmo jih …
21:15
IZ NAŠEGA ARHIVA: 90 let Pihalnega orkestra Premogovnika Velenje, 2009
22:25
Jutranji pogovori 3
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, oddaja za otroke
09:40
2953. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
Jutranje novice tega tedna
10:45
Jaz, rudar. Oddaja, posvečena rudarskemu prazniku
11:15
IZ NAŠEGA ARHIVA: 90 let Pihalnega orkestra Premogovnika Velenje, 2009
12:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:55
Jutranji pogovori 1
14:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV (18)
18:15
Melje, melje mlinček, gledališka predstava za otroke
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Regionalne novice tega tedna
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
40 let ansambla Podkrajski fantje, posnetek jubilejnega koncerta
21:35
Spoznajmo jih …
21:40
Jutranji pogovori 3
22:40
Naj viža, poletna ponovitev: Špadni fantje
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Regionalne novice tega tedna
10:35
Mojca in medvedek Jaka: Življenje nekoč in danes
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Lepote sveta: Skandinavija, 2. del
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Bojan Borovnik, župan Občine Mislinja
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Naj viža, poletna ponovitev: Špadni fantje
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program