Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Slovenski video coctail, glasba
08:00
Z znanimi obrazi, pogovorna oddaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
Narava zdravni tržnica – Mic Mengeš, pogovorna oddaja
10:00
TV Market, televizijska prodaja
11:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
11:45
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
13:30
Tom Jones Live koncert, posnetek koncerta
15:00
Gianni Rijavec z gosti, božični koncert 2022
16:00
Narava zdravni tržnica – Mic Mengeš, pogovorna oddaja
16:30
Z znanimi obrazi, pogovorna oddaja
17:30
TV Market, televizijska prodaja
17:45
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
18:30
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Šlager parada narodno-zabavna glasba
20:00
Igre na srečo: razvada, bolezen ali dobičkonosen posel?, dokumentarna oddaja
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
23:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
00:00
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
01:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:30
Nočni program
07:00
Šlager parada, glasba
08:00
Gianni Rijavec z gosti, božični koncert 2022
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
Narava zdravni tržnica – Mic Mengeš, pogovorna oddaja
10:00
TV Market, televizijska prodaja
11:00
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
11:45
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
13:30
Amir Tataloo, koncert iz Istanbula
16:00
Narava zdravni tržnica – Mic Mengeš, pogovorna oddaja
16:30
Izgubljena obrt, dokumentarna oddaja
17:30
TV Market, televizijska prodaja
17:45
Igrajo: Nadine Nassib Njeim, Khaled El Sayed, Toni Issa, Aya Tiba, Ahmed Fahmi...
18:30
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Tom Jones Live koncert, posnetek koncerta
23:00
Igre na srečo: razvada, bolezen ali dobičkonosen posel?, dokumentarna oddaja
00:00
Neizpovedane športne zgodbe, pogovorna oddaja o prelomnih trenutkih zgodovine športa
01:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:30
Nočni program
07:00
Yugo izbor, glasba
08:00
Igre na srečo: razvada, bolezen ali dobičkonosen posel?, dokumentarna oddaja
09:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
09:30
Narava zdravni tržnica – Mic Mengeš, pogovorna oddaja
10:00
TV Market, televizijska prodaja
11:00
Izgubljena obrt, dokumentarna oddaja
12:00
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
14:00
Narava zdravni tržnica – Mic Mengeš, pogovorna oddaja
14:30
Igre na srečo: razvada, bolezen ali dobičkonosen posel?, dokumentarna oddaja
15:30
Igrajo: Rob Lobosco, Lani Hirst, Rajat Sharma.
17:00
Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
18:00
TV Market, televizijska prodaja
19:00
Narava zdravni tržnica – Mic Mengeš, pogovorna oddaja
19:30
Slovenski video Coctail, slovenska glasba
20:00
Igrajo: Galina Belyayeva, Oleg Yankovsky, Kirill Lavrov, Leonid Markov...
21:55
Igrajo: Boris Karloff, Jack Nicholson, Sandra Knight...
23:30
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
00:30
Tom Jones Live koncert, posnetek koncerta
02:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
03:00
Nočni program