Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Igrajo: Karina Razumovskaya, Evgeniy Knyazev, Ekaterina Molokhovskaya...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Legende morja, dokumentarna oddaja
12:30
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Zakladi harmonike, narodno zabavna glasba
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Steklenička upanja, dokumentarna oddaja
15:00
Igrajo: Angela Trimbur, Randy Van Dyke, Justin Cavender, Chris Teregis.
16:50
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Igrajo: Vera Shpak , Maxim Schegolev , Prokhor Dubravin...
21:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
21:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:15
Poletne melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
23:45
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
00:45
Nočni program
07:00
Igrajo: Vera Shpak , Maxim Schegolev , Prokhor Dubravin...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
12:15
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
Egipt (Egypt), dokumetnarna oddaja
14:30
TV Market, televizijska prodaja
15:00
Grajske melodije, narodnozabavna oddaja s popularno glasbo
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
21:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
21:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
22:15
Pričevalci slovenske osamosvojitve, dokumentarna oddaja
23:15
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja, pon.
00:15
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
01:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:45
Nočni program
07:00
Bogastvo zemlje, pogovorna oddaja, pon.
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
12:15
TV Market, televizijska prodaja
13:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:30
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Legende morja, dokumentarna oddaja
15:00
TV Market, televizijska prodaja
15:30
Zemlja (Earth), dokumetnarna oddaja
17:00
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Čajanka za dušo, pogovorna oddaja
20:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
21:00
Narava zdravi tržnica, izobraževalno-svetovalna oddaja
21:30
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:15
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
22:45
To je bil moj čas, oddaja z gostom o zgodbah Slovenije
23:45
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
00:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
01:15
Nočni program