Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2986. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
IZ NAŠEGA ARHIVA: Na obisku … pri dr. Tončku Kregarju
11:45
Futsal magazin, športna oddaja
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:40
Iz oddaje Dobro jutro
13:30
Videospot dneva
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Popotniške razglednice: Od neba do zemlje
19:05
Spoznajmo jih …
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, g. predsednik: Mihael Cigler, predsednik Slovenskega združenja lobistov
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober večer, g. predsednik: Mihael Cigler, predsednik Slovenskega združenja lobistov
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Alfi po Sloveniji, koncert, 3. del
18:55
Spoznajmo jih …
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2987. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Čreta, Vojkova pot
20:55
Akustika 2022, posnetek koncerta v Velenju
22:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
22:30
Videospot dneva
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2987. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Alfi po Sloveniji, koncert, 3. del
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videospot dneva
13:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Repa, ki se ne da zlepa, gledališka predstava za otroke
18:25
Lahko noč, otroci! Babica Zima
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Strokovnjak svetuje
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri glasbeniku Jožetu Žlausu
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, zabavno-glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program