Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Igrajo: Loubov Tolkalina, Kirill Grebenschikov, Alexander Lazarev Jr...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
12:30
Svetovna nevarnost – globalno segrevanje, dokumentarna oddaja
13:45
TV Market, televizijska prodaja
14:45
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
15:45
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
16:45
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Igrajo: Willeke van Ammelrooy, Eric Schneider, Thom Hoffman, Daan Schuurmans...
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Dolga pot hujšanja, dokumentarna oddaja
23:00
Speča velikanka, dokumentarna oddaja o mariborski tovarni tekstila
00:00
Igrajo: Youssef El Khal, Taim Hassan...
01:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:30
Nočni program
07:00
Igrajo: Willeke van Ammelrooy, Eric Schneider, Thom Hoffman, Daan Schuurmans...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Slovenski video coctail, zabavna glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Dolga pot hujšanja, dokumentarna oddaja
15:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
To je bil moj čas, dokumentarna oddaja
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Poročilo iz državnega zbora, pregled dneva
22:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:45
Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres...
23:45
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
00:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:15
Nočni program
07:00
Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Slovenski video coctail, zabavna glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Melodije Dalmacije, zabavna glasba
15:00
Speča velikanka, dokumentarna oddaja o mariborski tovarni tekstila
16:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
16:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Slovenski video coctail, zabavna glasba
20:00
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah
21:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
21:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
22:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:45
Halo zdravnik, oddaja o zdravju
23:45
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
00:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije, pon.
01:15
Nočni program