Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
08:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
15:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
15:15
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
17:15
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:00
Borussia, moj klub... Komentator: Marko Premrl.
19:30
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
21:30
Liga Nova KBM... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
01:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
03:15
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
06:45
Borussia, moj klub... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Liga Nova KBM... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
15:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:00
Liga Nova KBM... Komentator: Luka Potočnik.
18:45
Madžarska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:10
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
22:15
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
00:15
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
02:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
03:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
04:00
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Liga Nova KBM... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:45
Madžarska liga, moški... Komentator: Primož Podsedenšek.
16:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
17:55
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
20:00
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
20:25
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
22:30
ICE Hockey League... Komentator: Primož Podsedenšek in Ivo Jan.
00:30
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
02:15
Extreme E... Komentator: Gregor Žvab.
03:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Eurocup... Komentator: Klemen Verlič.