Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Zaplešimo balet
09:40
2987. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
2988. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Jutranji pogovori 1
12:25
Pečat, jubilejni koncert ob 50-letnici Šaleškega folklornega društva Koleda
14:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
14:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Repa, ki se ne da zlepa, gledališka predstava za otroke
18:15
Lahko noč, otroci! Babica Zima
18:25
Spoznajmo jih …
18:30
Strokovnjak svetuje
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 3
22:05
Futsal magazin, športna oddaja
22:30
Alfi po Sloveniji, koncert, 3. del
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2988. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Dober večer, g. predsednik: Mihael Cigler, predsednik Slovenskega združenja lobistov
11:45
Futsal magazin, športna oddaja
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:40
Iz oddaje Dobro jutro
13:30
Videospot dneva
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Miklavžev večer, predstava KD Miran Jarc Škocjan
18:25
Popotniške razglednice: Pireneji
19:25
Spoznajmo jih …
19:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO: rezultati 2. kroga lokalnih volitev
20:30
20 let Lions kluba Velenje, dokumentarni zapis
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: rezultati 2. kroga lokalnih volitev
10:45
Miklavžev večer, predstava KD Miran Jarc Škocjan
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videospot dneva
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Alfi po Sloveniji
18:55
Spoznajmo jih …
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2989. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Uskovnica
20:50
Pečat, jubilejni koncert ob 50-letnici Šaleškega folklornega društva Koleda
22:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
22:25
Videospot dneva
23:35
Nočni program