Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Net TV
07:00
Domači napev, glasba
08:00
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Narava zdravi, izobraževalna oddaja o zdravilnih rastlinah, pon.
11:30
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
12:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
13:00
Dolga pot hujšanja, dokumentarna oddaja
14:30
TV Market, televizijska prodaja
17:00
Pozabljen božič, dokumentarna oddaja
18:00
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
19:00
Domači napev, glasba
20:00
Umetnost v gorah, dokumentarna oddaja
21:00
Igrajo: Leon Schuster, Themba Ntuli, Kenneth Nkosi...
22:45
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
23:45
Pozabljen božič, dokumentarna oddaja
00:45
Nočni program
07:00
Igrajo: Loubov Tolkalina, Kirill Grebenschikov, Alexander Lazarev Jr...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Springlife, pogovorna oddajao zdravju
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Regionalno, tedenski pregled informativnih novic iz regije
12:30
Darfur, vojna za vodo, dokumentarna oddaja
13:45
TV Market, televizijska prodaja
14:45
Najlepše tržnice sveta, dokumentarna oddaja
15:45
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
16:45
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Country mix, glasba
20:00
Igrajo: Willeke van Ammelrooy, Eric Schneider, Thom Hoffman, Daan Schuurmans...
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Zavestno življenje (A Deliberate Life), dokumentarna oddaja
23:00
Umetnost v gorah, dokumentarna oddaja
00:00
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
01:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:30
Nočni program
07:00
Igrajo: Willeke van Ammelrooy, Eric Schneider, Thom Hoffman, Daan Schuurmans...
08:00
TV Market, televizijska prodaja
09:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
09:30
TV Market, televizijska prodaja
10:30
Igrajo: Adela Popescu, Ioan Isaiu, Dumitrascu Jennifer...
11:30
Slovenski video coctail, zabavna glasba
12:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
13:00
TV Market, televizijska prodaja
14:00
Zavestno življenje (A Deliberate Life), dokumentarna oddaja
15:30
TV Market, televizijska prodaja
17:30
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
18:30
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
19:00
Yugo izbor, glasba
20:00
To je bil moj čas, dokumentarna oddaja
21:00
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
21:30
Poročilo iz državnega zbora, pregled dneva
22:00
Faktor, Informativno-pogovorna oddaja
22:45
Igrajo: Dragan Bakema, Mariana Aparicio Torres...
23:45
Igrajo: David Tournay, Joséphine Jobert, Charles Templon, Alexandre Loréal...
00:45
Regionalno, dnevna informativna oddaja z novicami iz regije
01:15
Nočni program