Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Gold TV
07:00
Jutranja Molitev z Martinom Golobom, redni
07:10
Zakladi narave, ponovitev
07:30
Rana ura, zlata ura
08:00
Jutranja Molitev z Martinom Golobom, ponovitev
08:10
Dober dan, Slovenija
10:00
Prenos Svete maše, v živo
11:00
Dolina zdravja, ponovitev
12:00
Veselo po domače
13:00
Zakladi narave, ponovitev
14:00
Glas harmonike
15:30
Dolina zdravja
16:30
Glas harmonike
16:40
Ansambel Smeh - Koncert 2. Del, ponovitev
17:55
Zakladi narave
18:55
Glas harmonike
19:00
Prenos Svete maše, v živo
20:00
Večerna molitev z Martinom Golobom, redni
20:05
Filmska uspešnica, redni
21:45
Vedeževalec Blaž, ponovitev
23:00
Nocoj je ena lušna noč
05:00
Rana ura, zlata ura
07:00
Jutranja Molitev z Martinom Golobom, redni
07:10
Rana ura, zlata ura
08:00
Jutranja Molitev z Martinom Golobom, ponovitev
08:10
Dober dan, Slovenija
10:00
Zakladi narave, ponovitev
11:00
Dober dan, Slovenija
11:30
Zakladi narave, ponovitev
11:50
Veselo po domače
13:00
Zakladi narave, ponovitev
14:00
Glas harmonike
15:30
Dolina zdravja, ponovitev
16:30
Glas harmonike
17:55
Zakladi narave, ponovitev
18:55
Glas harmonike
19:00
Prenos Svete maše, v živo
20:00
Te domače viže
21:00
Večerna molitev z Martinom Golobom, redni
21:05
Zakladi narave, ponovitev
22:05
Nocoj je ena lušna noč
00:15
Nocoj je ena lušna noč
05:00
Rana ura, zlata ura
07:00
Jutranja Molitev z Martinom Golobom, redni
07:10
Rana ura, zlata ura
08:00
Jutranja Molitev z Martinom Golobom, ponovitev
08:10
Zakladi narave, ponovitev
08:20
Dober dan, Slovenija
10:00
Zakladi narave, ponovitev
11:00
Dober dan, Slovenija
12:00
Veselo po domače
13:00
Dolina zdravja, ponovitev
14:00
Glas harmonike
15:30
Zakladi narave, ponovitev
16:30
Glas harmonike
17:55
Dolina zdravja, ponovitev
18:55
Glas harmonike
19:00
Prenos Svete maše, v živo
20:00
Zakladi narave, ponovitev
21:00
Večerna molitev z Martinom Golobom, redni
23:45
Nocoj je ena lušna noč
05:00
Rana ura, zlata ura