Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Šola zdravja
08:50
Pravljične minute za najmlajše
09:05
To je moja beseda
09:40
Gorenjska poročila, 6651. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:30
Zaključek kolesarske povezave v Lescah
11:25
Pihalni orkester Tržič, zgodba 95ih let
12:45
Slovensko društvo Hospic
14:50
Odprtje 35. Čufarjevih dnevov
15:30
Za zdravje, oddaja o zdravju
16:10
Na obisku: Irena Joveva, evropska poslanka
17:00
Dober pogled: Oddaja o lovstvu
17:30
Svečana akademija ob prazniku Mestne občine Kranj
18:30
Robo TV
18:40
Gorenjska poročila, 6652. informativna oddaja
19:30
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
20:00
Novinarjev kalejdoskop: B. Videmšek in M. Prijtelj Videmšek
21:40
Gorenjska poročila, 6653. informativna oddaja
22:00
Najuspešnejši športniki Radovljice
22:50
Literarno ozvezdje: Mojca Kumerdej
23:40
Gorenjska poročila, 6654. informativna oddaja
00:00
Andrej Šifrer: 40 let norosti in moj žulj
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6655. informativna oddaja
10:00
Nedeljska sveta maša, ponovitev
11:00
Odprtje 35. Čufarjevih dnevov
11:30
Živeti zdravo: Portulak
12:30
Videostrani
15:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
15:40
Iz dežele ob Muri
17:00
Koncert pihalnega orkestra Salonit Anhovo
18:40
Gorenjska poročila, 6656. informativna oddaja
19:00
10 let čudovitih svetov
19:10
Duh veje, kjer hoče
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
19:35
Slovensko društvo Hospic
20:00
Na obisku: Irena Joveva, evropska poslanka
21:00
Sledi korakov: Lavrina zgodba
21:40
Gorenjska poročila, 6656. informativna oddaja
22:00
Zaključek kolesarske povezave v Lescah
23:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6656. informativna oddaja
00:00
19. Etno festival Hrastnik 2022
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Šola zdravja
09:40
Gorenjska poročila, 6656. informativna oddaja
10:00
Praznovanje občinskega praznika občine Bled
10:50
Literarni mozaik v produkciji SKD Hrastnik
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:00
Odprtje 35. Čufarjevih dnevov
15:20
Iz dežele ob Muri
17:00
Mojster kuhinje – italijansko vegetarijanske jedi
17:20
Obrazi slovenskih pokrajin: Matej Mohorič, Uroš Buh
18:40
Gorenjska poročila, 6657. informativna oddaja
19:00
Vredno je stopiti noter
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Za zdravje, oddaja o zdravstvu
20:50
Prvi festival uporniških pesmi
21:40
Gorenjska poročila, 6657. informativna oddaja
22:00
Slavnostna akademija Gasilske brigade Ljubljana 100 let
22:50
Zaključek kolesarske povezave v Lescah
23:40
Gorenjska poročila, 6657. informativna oddaja
00:00
Slovenci v Avstraliji
02:00
Videostrani