Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 4K
06:31
SP - vrhunci, pon.
07:26
Kolesarstvo na stezi: Champions League , pon.
07:56
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
10:42
SP, v živo
11:52
Biatlon: SP, v živo
12:54
SP, v živo
14:09
Biatlon: SP, v živo
14:53
Legendary matches.
16:52
Biatlon: SP, pon.
17:37
Alpsko smučanje: SP, v živo
18:54
Alpsko smučanje: SP, v živo
20:22
Legendary matches.
23:00
Kaj dogaja stari :-): , prvič
23:05
Olympic Champion Maurice Greene meets stars hoping to challenge for a medal in August World Championships, giving viewers an insight into their training and the dedication and hard work required to become a World Champion.
00:00
SP - vrhunci, pon.
00:45
SP - vrhunci, pon.
01:30
Legendary matches.
03:00
SP - vrhunci, pon.
04:00
SP - vrhunci, pon.
05:00
Legendary matches.
07:00
SP, pon.
07:45
SP, pon.
08:30
Legendary matches.
10:30
Biatlon: SP, pon.
11:00
Biatlon: SP, pon.
11:30
Kolesarstvo na stezi: Champions League , pon.
13:30
SP - vrhunci, pon.
14:30
SP - vrhunci, pon.
15:30
Biatlon: SP, pon.
16:15
Biatlon: SP, pon.
17:00
Kolesarstvo na stezi: Champions League , pon.
18:25
Kaj dogaja stari :-): , prvič
18:30
Plezanje Show, prvič
19:00
Season Review, prvič
20:00
Season Review, prvič
21:00
UCI Track Champions League, prvič
22:00
UCI Track Champions League, prvič
23:00
*, prvič
23:05
Legendary matches.
00:00
SP, pon.
00:45
SP, pon.
01:30
Biatlon: SP, pon.
02:15
Biatlon: SP, pon.
03:00
Legendary matches.
05:00
SP, pon.
06:00
SP, pon.
07:00
SP - vrhunci, pon.
07:45
SP - vrhunci, pon.
08:30
UCI Track Champions League, pon.
09:30
Biatlon: SP, pon.
10:15
Biatlon: SP, pon.
10:45
Biatlon: SP, pon.
11:30
Biatlon: SP, pon.
12:00
SP, pon.
13:00
SP, pon.
14:00
UCI Track Champions League, pon.
15:00
UCI Track Champions League, pon.
16:00
SP - vrhunci, pon.
16:45
SP - vrhunci, pon.
17:30
Legendary matches.
19:30
Jadralski duh, prvič
20:00
Kaj dogaja stari :-): , pon.
20:05
UCI Track Champions League, pon.
21:00
UCI Track Champions League, pon.
22:00
Alpsko smučanje, pon.
23:00
Kaj dogaja stari :-): , prvič
23:05
Alpsko smučanje, pon.
00:00
Legendary matches.
01:30
SP, pon.
02:15
SP, pon.
03:00
Biatlon: SP, pon.
04:00
Biatlon: SP, pon.
04:45
Biatlon: SP, pon.