Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler.
13:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
14:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
15:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
19:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
21:00
Andalucia Rally... Komentator: Luka Potočnik.
21:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
01:15
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
03:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:45
Andalucia Rally... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
15:00
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
15:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
17:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
21:00
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
21:30
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
23:15
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
01:15
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
07:00
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
07:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
09:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:15
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
19:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
23:30
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
03:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja in Jure Škedelj.
05:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.