Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
Andalucia Rally... Komentator: Luka Potočnik.
07:30
Madžarska liga, moški... Komentator: Blaž Magdič.
09:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
12:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
13:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
15:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
19:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
23:00
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
00:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
01:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Madžarska liga, moški... Komentator: Blaž Magdič.
06:30
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
07:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
09:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
11:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
15:00
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
16:45
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
17:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
23:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
00:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
05:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
07:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
09:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
10:45
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
12:30
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
15:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
17:00
Porsche Carrera Cup Azija... Komentator: Gregor Žvab.
18:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
19:55
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
00:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.