Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
09:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
15:00
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
15:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Porsche Carrera Cup Azija... Komentator: Gregor Žvab.
18:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
19:55
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
22:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
00:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
07:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
08:45
Madžarska liga, moški... Komentator: Blaž Magdič.
10:15
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
12:15
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
14:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
16:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
17:55
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
20:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
22:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:00
Porsche Carrera Cup Azija... Komentator: Gregor Žvab.
00:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja in Petra Pavlič.
03:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
05:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
07:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja in Petra Pavlič.
09:00
Prijateljska tekma... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
13:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
15:00
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
16:45
Bundesliga magazin... Komentator: Luka Cotič.
17:15
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.
19:15
Eurocup... Komentator: Rok Grilec.
20:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
22:00
Eurocup... Komentator: Rok Grilec.
22:15
Futsal... Komentator: Marko Premrl.
22:25
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja in Jure Škedelj.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
00:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja in Jure Škedelj.
03:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
05:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Alen Ščulac.