Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:05
Woman to Woman - Nice Jazz Festival
07:20
InterMezzo
09:30
Hommage a Jerome Robbins - Opéra national de Paris
11:05
Classic Archive : Igor Stravinsky and Igor Markevitch
12:00
InterMezzo
12:29
Esa-Pekka Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
13:46
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
15:35
InterMezzo
16:30
Manon Lescaut by Puccini at the Opéra royal de Wallonie-Liege
18:35
InterMezzo
19:00
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
20:25
InterMezzo
20:30
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
21:55
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
22:50
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
00:20
Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
01:45
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
02:35
Richard Galliano 'The Seasons' - Nancy Jazz Pulsations
03:50
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
05:30
Jacky Terrasson Trio - Jazz sous les pommiers
06:40
InterMezzo
09:30
Summerspace & Exchange by Merce Cunningham - Opéra de Lyon Ballet - Festival Montpellier Danse
10:40
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
12:10
InterMezzo
12:30
Charpentier's Actéon at the Théâtre du Châtelet, Paris
13:25
Esa-Pekka Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
14:40
InterMezzo
16:30
Wozzeck by Alban Berg at De Nationale Opera, Amsterdam
18:20
InterMezzo
18:54
Janine Jansen, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
20:25
InterMezzo
20:30
Royal Concertgebouw Orchestra, Mirga Gražinyte-Tyla: Beethoven, Weinberg
21:20
Pablo Heras-Casado and the Mahler Chamber Orchestra: Stravinsky, Eötvös, Falla
22:55
René Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
00:30
Dhafer Youssef - Jazz sous les pommiers
01:30
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
02:45
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
03:45
Dhafer Youssef - Jazz sous les pommiers
04:45
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
05:40
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
06:35
InterMezzo
09:30
Der Prozess by Martynas Rimeikis - Lithuanian Ballet
10:45
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
12:20
InterMezzo
12:30
The Soldier's Tale by Stravinsky in Lausanne
14:00
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
15:15
InterMezzo
16:00
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
17:45
Jacky Terrasson Trio - Jazz sous les pommiers
18:50
InterMezzo
19:10
Esa-Pekka Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
20:25
InterMezzo
20:30
Dido and Aeneas by Purcell at the Grand Théâtre de Geneve
22:11
Perséphone by Stravinsky at Teatro Real
23:15
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
00:45
Raúl Midón Trio - Sing Jazz Festival
01:45
Woman to Woman - Nice Jazz Festival
03:00
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
03:50
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
05:30
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris