Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Kdo je bil Anton Perko? Pogovor o mornariškem častniku in slikarju
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 41
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 42
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Enej Jezernik, fagot, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2849. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Anina pot
20:50
20 let ansambla Podkrajski fantje, 2001, 1. del
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Enej Jezernik, fagot, GŠ Velenje
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
09:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
09:15
dnevna informativna oddaja o kulturi, ponovitev
09:30
pogovorna oddaja, ponovitev
10:00
svetovalna oddaja, ponovitev
10:30
kuharska oddaja
11:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
11:15
dnevnoinformativna kulturna rubrika
11:30
telenovela, ponovitev
12:30
TV prodajno okno
13:00
Napovednik programa
13:05
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
13:20
videostrani
15:00
TV prodajno okno
15:30
kuharska oddaja
16:00
svetovalna oddaja
16:30
svetovalna oddaja
17:40
telenovela
18:44
Vreme
18:45
osrednja dnevnoinformativna oddaja
19:00
oddaja o malih živalih, ponovitev
19:30
magazinska oddaja, ponovitev
20:00
pogovorna oddaja
20:30
informativna oddaja
21:00
oddaja o gospodarstvu, ponovitev
21:30
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
21:45
Vreme
21:50
dnevna informativna oddaja o kulturi
22:00
narodnozabavna oddaja, ponovitev
22:30
magazinska oddaja
23:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
23:15
Vreme
23:20
dnevnoinformativna kulturna rubrika
23:30
videostrani
09:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
09:15
dnevna informativna oddaja o kulturi, ponovitev
09:30
pogovorna oddaja, ponovitev
10:00
svetovalna oddaja, ponovitev
10:30
kuharska oddaja
11:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
11:15
dnevnoinformativna kulturna rubrika
11:30
telenovela, ponovitev
12:30
TV prodajno okno
13:00
Napovednik programa
13:05
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
13:20
videostrani
15:00
TV prodajno okno
15:30
kuharska oddaja
16:00
oddaja o gospodarstvu, ponovitev
16:30
svetovalna oddaja
17:40
telenovela
18:44
Vreme
18:45
osrednja dnevnoinformativna oddaja
19:00
magazinska oddaja
19:15
otroška izobraževalna oddaja
19:30
magazinska oddaja, ponovitev
20:00
Rezerviran čas
21:00
informativna oddaja
21:30
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
21:45
Vreme
21:50
dnevnainformativna oddaja o kulturi
22:00
informativna oddaja, ponovitev
22:30
pogovorna oddaja, ponovitev
23:00
dnevnoinformativna oddaja, ponovitev
23:15
Vreme
23:20
dnevna informativna oddaja, ponovitev
23:30
videostrani