Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:30
Dhafer Youssef - Jazz sous les pommiers
07:30
InterMezzo
09:30
Centenary Of The Ballets Russes at the Opéra national de Paris
11:15
InterMezzo
12:31
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Dutilleux, Holst
14:14
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Mozart, Dvorak
15:50
InterMezzo
16:30
The Rake's Progress by Stravinsky at the Glyndebourne Festival
18:50
Osmo Vänskä, Vilde Frang and the Orchestre National de Lyon: Prokofiev, Bartók, Beethoven
20:25
InterMezzo
20:31
Ensemble Intercontemporain, Léo Warynski: Boulez, Palestrina, Filidei, Meimoun
22:00
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
23:15
Classic Archive : Igor Stravinsky and Igor Markevitch
00:25
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
01:15
Robin McKelle - Jazz a Vienne
02:30
Biréli Lagrene & Sylvain Luc - Nancy Jazz Pulsations
03:30
Jacky Terrasson Trio - Jazz sous les pommiers
04:35
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
06:15
InterMezzo
09:30
Egle, Queen of the Grass Snakes by Martynas Rimeikis
11:15
Charpentier's Actéon at the Théâtre du Châtelet, Paris
12:10
InterMezzo
12:30
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
15:53
InterMezzo
16:15
Perséphone by Stravinsky at Teatro Real
17:15
The Soldier's Tale by Stravinsky in Lausanne
18:44
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
20:25
InterMezzo
20:30
Ravel : Exhibition by Sidi Larbi Cherkaoui and Ma mere l'Oye by Jeroen Verbruggen
21:55
Fractus V by Sidi Larbi Cherkaoui
23:15
René Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
00:45
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
02:25
Woman to Woman - Nice Jazz Festival
03:45
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
05:10
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
06:00
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
07:15
InterMezzo
09:30
Der Prozess by Martynas Rimeikis - Lithuanian Ballet
10:45
Royal Concertgebouw Orchestra, Mirga Gražinyte-Tyla: Beethoven, Weinberg
11:35
InterMezzo
12:30
Das Lied von der Erde by Mahler at the Festival de Saint-Denis
14:00
René Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
15:30
InterMezzo
16:20
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
18:55
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
20:25
InterMezzo
20:30
Il Giasone by Cavalli at the Grand Théâtre de Geneve
23:34
Iván Fischer, Vilde Frang and the Budapest Festival Orchestra: Enescu, Stravinsky, Prokofiev
01:00
Woman to Woman - Nice Jazz Festival
02:15
Biréli Lagrene & Sylvain Luc - Nancy Jazz Pulsations
03:13
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
04:00
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
04:55
Jacky Terrasson Trio - Jazz sous les pommiers