Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
08:45
World of Free Sports... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:30
Poljska liga, moški... Komentator: Urban Kolman.
16:00
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
17:00
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
18:00
Španska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:30
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:30
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
23:15
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
01:15
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
06:45
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
08:45
Pure Action... Komentator: Marko Premrl.
09:15
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
2. Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
12:30
Eredivisie... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
14:30
Španska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
16:00
Kvalifikacije za Eurobasket 2025... Komentator: Gregor Žvab in Alen Hodžić.
18:00
Poljska liga, moški... Komentator: Urban Kolman.
19:30
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
21:30
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
23:15
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
01:15
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
2. Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
2. Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
08:45
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Poljska liga, moški... Komentator: Urban Kolman.
10:45
Kvalifikacije za Eurobasket 2025... Komentator: Gregor Žvab in Alen Hodžić.
12:30
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.
14:30
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
16:00
ICE Hockey League... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
18:00
Španska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Franc Kolarič.
20:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Simeon Gönc.
21:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab in Simeon Gönc.
22:00
Španska liga... Komentator: Urban Kolman.
23:30
Liga Nova KBM... Komentator: Klemen Verlič.
01:00
2. Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
2. Bundesliga... Komentator: Rene Vidmar.
05:00
Eredivisie... Komentator: Uroš Puš.