Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2895. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:45
Iz oddaje Dobro jutro
12:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 18
18:15
Veliki lov na pošast, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih …
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku … pri Karlu Stropniku na Konovem pri Velenju
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, zabavnoglasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih …
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Popotniške razglednice: Ko regiment v Indijo gre
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Žogica Nogica, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Lahko noč, otroci! Čebelica Meli
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Iz arhiva informativnega programa (21)
21:50
Futsal magazin, oddaja o tekmah 1. slovenske futsal lige
22:15
Iz našega arhiva: Parni Valjak in njegovih 25 let, posnetek koncerta v Velenju, 2011
22:50
Videospot dneva
22:55
Iz oddaje Dobro jutro
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
ROBO TV 22
10:30
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
11:30
Videospot dneva
11:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:30
Iz oddaje Dobro jutro
13:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ: oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Filipini
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Alfi: Po Sloveniji in svetu, 2. del
22:00
Spoznajmo jih …
22:05
Videospot dneva
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program