Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
07:00
Men's 15 km classic.
07:57
Men's 15 km Pursuit.
08:33
Novice, prvič
11:15
Women's Slalom - 2nd run.
12:01
EUROSPORT WINTER PASS, pon.
12:30
Novice, prvič
12:36
J. Trump (Eng) v M. Selt (Eng).
13:45
N. Saengkham (Tha) v R. O'Sullivan (Eng).
17:30
Xintong Zhao (Chn) v P. Lines (Eng).
19:15
Jadralski duh, prvič
19:45
K. Wilson (Eng) v B. Woollaston (Eng).
23:30
UK Championship - Round 4.
00:30
GolfTV Tour, pon.
00:58
Women's Slalom - 2nd run.
03:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
04:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
05:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
06:15
Nordijska kombinacija: W.CUP, pon.
06:45
Smučarski teki: W.CUP, pon.
07:45
Smučarski teki: W.CUP, pon.
08:35
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
09:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
10:30
GOLFTV WEEKLY, pon.
11:00
Kolesarstvo Track: Champions League, pon.
12:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
13:05
OI, pon.
13:35
Biatlon: W.CUP, v živo
15:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
15:20
Smučanje prostega sloga: W.CUP, v živo
16:30
Biatlon: W.CUP, v živo
17:50
Biatlon: W.CUP, pon.
18:50
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
19:35
Alpsko smučanje: W.CUP, v živo
00:30
Biatlon: W.CUP, pon.
01:30
Biatlon: W.CUP, pon.
03:00
ELECTRIC TOURING Motosport: W.CUP, pon.
04:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
04:30
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
05:00
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
06:00
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
07:30
Biatlon: W.CUP, pon.
08:30
Biatlon: W.CUP, pon.
09:10
Smučanje prostega sloga: W.CUP, v živo
10:40
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
11:20
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
12:15
Smučarski teki: W.CUP, v živo
14:15
Nordijska kombinacija: W.CUP, v živo
14:50
Smučanje prostega sloga: W.CUP, pon.
15:20
Smučanje prostega sloga: W.CUP, v živo
16:45
Smučarski teki: W.CUP, pon.
17:55
Smučarski skoki: W.CUP, v živo
19:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.
19:30
Kolesarstvo Track: Champions League, v živo
00:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
01:30
Alpsko smučanje: W.CUP, pon.
02:30
Smučarski skoki: W.CUP, pon.
03:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
04:00
TOURING Motosport: W.CUP, pon.
05:00
Smučarski teki: W.CUP, pon.