Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Vzleteli smo, gledališka predstava za otroke
09:20
ROBO TV 31
09:35
3138. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:05
Vrtnarski kotiček
10:20
Novice tega tedna, informativna oddaja
10:45
Na obisku … pri Magdi Šalamon
11:45
Jutranji pogovori 1
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Škatla presenečenja
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Sodobna umetnost
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Poletna ponovitev: Naj viža, ansambel Vikend
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 3
22:05
Župan z vami: Anton Preksavec, župan Občine Dravograd
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Miš maš, Kaktusi
10:55
Novice tega tedna, znova
11:15
Na obisku … pri Magdi Šalamon
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:45
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videospot dneva
13:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
18:05
Miš maš, Obisk Jame Pekel in Rimske nekropole
18:45
Spoznajmo jih
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Poletna ponovitev: Aktualno z dr. Vladimirjem Prebiličem
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih
21:10
Poletna ponovitev: Naj viža, ansambel Vikend, znova
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Miš maš, Osnove znakovnega jezika
10:55
Poletna ponovitev: Aktualno z dr. Vladimirjem Prebiličem
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videospot dneva
13:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Ustvarjanje za noč čarovnic
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
3139. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Sodobna umetnost
20:45
Dotiki gora: Oplotniški Vintgar, Šumnik
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Pesem za ljubezen, koncert Davorja Radolfija
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Nočni program