Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Andrej Razdrh.
09:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:45
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
11:15
Kvalifikacije za OI, Valencia... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
15:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
17:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
19:00
MXGP Magazin... Komentator: Marko Premrl.
19:30
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
21:30
Kvalifikacije za OI, Pirej... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Eredivisie... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:00
Prva liga Telemach... Komentator: Luka Cotič in Iztok Kapušin.
09:00
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Kvalifikacije za OI, San Juan... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
15:00
Kvalifikacije za OI, Riga... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
21:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
23:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
00:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.
07:00
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek in Andrej Razdrh.
09:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:15
Kvalifikacije za OI, Valencia... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
15:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Trail Menorca... Komentator: Luka Potočnik.
17:30
FIA Pure Motorsport... Komentator: Luka Cotič.
18:00
World of Free Sports... Komentator: Marko Premrl.
18:30
Hankook 24H Series 2024... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
Prva liga Telemach... Komentator: Rok Grilec.
20:15
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:15
Prva liga Telemach... Komentator: Rok Grilec.
22:30
Golden Trail World Series... Komentator: Luka Potočnik.
23:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Eredivisie... Komentator: Blaž Magdič.