Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2847. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 40
11:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Iz oddaje Dobro jutro
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 18
18:20
Pod medvedovim dežnikom, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tea Čerenak, Rok Žerdoner, duo kitar, GŠ Velenje (248)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, ga. predsednica: prof. dr. Bojana Beović, predsednica Zdravniške zbornice Slovenije
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN: Šank Rock, 2003
22:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tea Čerenak, Rok Žerdoner, duo kitar, GŠ Velenje (248)
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober večer, ga. predsednica: prof. dr. Bojana Beović, predsednica Zdravniške zbornice Slovenije
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka: Kako so živeli vitezi in princeske?
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tim Cergol, klavir, GŠ Velenje (249)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 17
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tim Cergol, klavir, GŠ Velenje (249)
21:10
LEPOTE SVETA: Avstralija, 1. del
21:40
IZBRANO IZ ARHIVA: VTV smešnice, december 1995
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Drugačen svet, O numerologiji, 1997
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:05
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Stella Halilović, violina, GŠ Velenje (250)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Združeni arabski emirati, 1999
20:40
IZBRANO IZ ARHIVA: Ob 40-letnici tabora v Ribnem, 2006
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN: Šank Rock, 2003
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Stella Halilović, violina, GŠ Velenje (250)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program