Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Miš maš, Pika Nogavička obožuje narobe svet
10:55
Sodobna umetnost
11:10
Naravni in kulturni biseri doline Soče, 2. del
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videospot dneva
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš maš, O Primožu Trubarju
18:45
Spoznajmo jih …
18:50
Videospot dneva
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Pot Alpe Adria
21:00
Regionalne novice, dnevno-informativni program
21:05
Spoznajmo jih …
21:10
Športni gost
21:25
Poletna ponovitev: POP CORN, Bohem, Nino Ošlak
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Pokukajmo v Muzej na prostem v Rogatcu
09:40
Športni gost
10:15
Jutranji pogovori 1
11:45
Popotniške razglednice: Pot Alpe Adria
12:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Kajenje ubija
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Dotiki gora: Oplotniški Vintgar, Šumnik
19:05
Vrtnarski kotiček
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Novice tega tedna, informativna oddaja
20:25
Spoznajmo jih …
20:30
Iz našega arhiva: Parada humorja 1994
22:10
Jutranji pogovori 3
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Hiška, majhna kot miška, gledališka predstava za otroke
09:25
ROBO TV 32
09:40
3139. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
Novice tega tedna, informativna oddaja
10:45
Na obisku … pri Ani Ćetkovič – Vodovnik
11:45
Jutranji pogovori 1
13:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Pisani metulji
18:40
Spoznajmo jih …
18:45
Sodobna umetnost
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Poletna ponovitev: Naj viža, Chicas
21:00
Spoznajmo jih …
21:05
Jutranji pogovori 3
22:05
Poletna ponovitev: Aktualno z dr. Vladimirjem Prebiličem
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program