Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

TV Arena
07:00
TV koledar
07:05
Glasba za dobro jutro
08:50
Pravljica za dobro jutro: Muca copatarica
09:05
Timmy Kids, 372. del otroške serije
09:15
Glasbeni večer: Nuša Rojs
09:40
Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
10:45
Srčna kraljica, 105. del
11:30
Tomaž Gorec potuje - Tajska, 12. del
11:55
Glasbeni vrtiljak
12:15
Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:30
Ulice San Francisca, 70. del ameriške serije
13:20
Bonanza, 105. del
14:10
Kapsula, TV prodaja oblačil v živo
14:35
Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05
Več zdravja: MIC Mengeš
18:35
Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:40
Glasbeni vrtiljak
20:00
Harold in Maude, romantična drama
21:35
Glasbeni vrtiljak
21:45
Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00
Pablo Escobar - mamilarski kralj, 64. del kriminalne serije
23:55
TV koledar
00:00
Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
00:45
Poredni dekleti, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:10
Majda se igra, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:25
Glasba za lahko noč
03:00
Nočni program z radiem Zeleni val
07:00
Glasba za dobro jutro
08:40
TV koledar
08:45
Timmy Kids, 372. del otroške serije
08:55
Pravljica za dobro jutro: Rdeča kapica
09:00
Timmy Kids, 370. del otroške serije
09:10
Bonanza, 192. del ameriške vestern serije
10:00
Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
13:00
Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
14:00
Columbo: Večni posnetek, 25. del
15:35
Več zdravja: MIC Mengeš
16:10
Old Surehand, vestern
17:45
Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
18:45
Arenina veselica
20:00
Za prijatelje, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Nogometni predsednik - igra korupcije, 15. del
21:55
Nepremagljivi, vestern
23:55
Glasbeni vrtiljak
00:05
Poredni dekleti, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:30
Majda se igra, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:45
Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
01:30
Glasba za lahko noč
03:00
Nočni program radia Zeleni val
07:00
TV koledar
07:05
Glasba za dobro jutro
07:55
Pravljica za dobro jutro: Muca copatarica
08:05
Timmy Kids, 372. del otroške serije
08:15
Pravljica za dobro jutro: Prihaja Nodi - Nodi išče mavrico
08:25
Top 10 country music, 44. oddaja
09:00
Prenos svete maše iz cerkve svetega Jurija Šentjur, v živo
10:00
Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
13:00
Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
14:00
Špicparkeljc, pravljični film
15:20
Več zdravja: MIC Mengeš, pogovorna oddaja
15:50
Brata Blues, akcijski glasbeni film
18:20
Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
19:20
Arenina veselica
20:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
22:05
Spartak, zgodovinski film
01:10
TV koledar
01:15
Glasba za lahko noč
02:00
Nočni program z radiem Zeleni val