Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
07:00
Kvalifikacije za OI, Riga... Komentator: Luka Cotič.
09:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
12:45
MXGP Magazin... Komentator: Marko Premrl.
13:15
Kvalifikacije za OI, Valencia... Komentator: Luka Cotič.
15:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
17:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
21:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
23:00
Kvalifikacije za OI, San Juan... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Bundesliga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Golden Trail Series... Komentator: Gregor Žvab.
07:15
Kvalifikacije za OI, Valencia... Komentator: Luka Cotič.
09:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš in Ivo Jan.
11:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
FIA Karting European Championship... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Kvalifikacije za OI, Pirej... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
21:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
23:00
Kvalifikacije za OI, Riga... Komentator: Luka Cotič.
01:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
04:00
Extreme E... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
MXGP Magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:30
Kvalifikacije za OI, Pirej... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Alpska liga... Komentator: Luka Cotič in Ivo Jan.
11:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
Kvalifikacije za OI, Riga... Komentator: Luka Cotič.
15:00
Kvalifikacije za Ligo Europa... Komentator: Žiga Ikič.
17:00
Bundesliga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Kvalifikacije za konferenčno ligo... Komentator: Luka Cotič.
21:00
Kvalifikacije za OI, Pirej... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:30
Prva liga Telemach... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:30
Golden Trail World Series... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Bundesliga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Bundesliga... Komentator: Klemen Verlič.