Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6296. informativna oddaja
10:00
Ključ do odličnosti
11:45
Predstavitev ECE Sonce
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:00
S teboj lahko, 5. del
15:20
Večja od vseh, predstava PGK
17:00
Skupaj lažje rastemo
17:30
Kulturni večer s pianistom Drejcem Pogačnikom
18:40
Gorenjska poročila, 6297. informativna oddaja
19:00
Pogled v preteklo leto v občini Gorje
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
21:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
21:40
Gorenjska poročila, 6297. informativna oddaja
22:00
Spodbujajmo branje in razširjajmo pismenost
23:40
Gorenjska poročila, 6297. informativna oddaja
00:05
AHL: HDD SIJ Acroni Jesenice: HK SŽ Olimpija
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6297. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
S teboj lahko, 4. del
11:10
Z glasbo v srcu: Andreja Čamernik Ramre in Daniel Rampre
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Na Kalskem brjarju
16:35
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6298. informativna oddaja
19:00
V objemu domovine
19:20
Različni koraki enake poti
20:00
Sledi korakov: Borba z rakom
20:45
Robo TV
21:00
Križ mladih ne boli zaradi poškodbe
21:40
Gorenjska poročila, 6298. informativna oddaja
22:00
Z glasbo v srcu: Andreja Čamernik Ramre in Daniel Rampre
23:00
Knjiga, film
23:40
Gorenjska poročila, 6298. informativna oddaja
00:00
Studio Evropa: pogovor o aktualnem dogajanju v EU
02:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6298. informativna oddaja
10:00
Za zdravje, oddaja o zdravju
11:00
Sledi korakov: Borba z rakom
11:50
Predstavitev ECE Sonce
13:00
Videostrani
14:00
Osveščanje o bolezni: psoriatična bolezen
14:40
Štiri tačke, oddaja o živalih
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Robo TV
17:15
Oddaja za vas in mesto
18:40
Gorenjska poročila, 6299. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Dan upora – 80 let OF
20:55
Morda niste vedeli: Kako je Zorčevim požar uničil domovanje
21:40
Gorenjska poročila, 6299. informativna oddaja
22:00
Spodbujajmo branje in razširjamo pismenost
23:40
Gorenjska poročila, 6299. informativna oddaja
00:00
AHL: HDD SIJ Acroni Jesenice: HK SŽ Olimpija
02:05
Videostrani